De unde a aparut? Meciul Granada - Manchester United, intrerupt de un barbat dezbracat intrat pe teren. Partida s-a jucat fara public VIDEO

Joi, 08 Aprilie 2021, ora 23:46
2612 citiri
Barbatul care a intrerupt meciul Granada - Manchester United

Un barbat dezbracat a patruns pe teren, joi seara, in timpul meciului Granada - Manchester United (0-2), din prima mansa a sferturilor de finala ale Ligii Europa, conform news.ro.

Incidentul a avut loc in minutul 6. Barbatul, care era dezbracat complet, a patruns pe gazon si l-a traversat alergand.

Intrusul a fost escortat in afara terenului de politisti. Jocul a fost intrerupt aproximativ un minut.

Meciul s-a disputat fara public.

Europa League: Leverkusen continuă seria fantastică. Cum s-a încheiat duelul italian dintre AS Roma și AC Milan
Echipa italiană AS Roma a dispus joi seara, pe teren propriu, scor 2-1, de formaţia AC Milan, în manşa secundă a sferturilor de finală din Liga Europa, calificându-se în semifinale....
”Nu am ce să-mi reproșez. Mandatul rămâne pe masa coaliției”. Cîrstoiu a făcut declarații în faţa Spitalului Universitar. Explicaţii privind acuzaţiile de incompatibilitate