Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Lehman, ironizat de un copil de mingi (Video)

Luni, 26 Octombrie 2009, ora 14:32
1754 citiri

Portarul formatiei VfB Stuttgart, Jens Lehmann, a fost luat la misto de un copil de mingi, in timpul partidei cu Hannover 96.

Veteranul Lehmann (40 de ani) a vrut sa grabeasca repunerea mingii in joc, insa un copil de mingi l-a impiedicat sa faca acest lucru, starnind rasul spectatorilor.

Intalnirea dintre Hannover 96 si VfB Stuttgart s-a disputat sambata si s-a incheiat cu victoria gazdelor, scor 1-0, dupa golul reusit de Ya, in minutul 31.

La oaspeti, atacantul Ciprian Marica a jucat in ultimele 30 de minute ale intalniri, ratand o buna oportunitate de a egala scorul in final.

Vizionati, mai jos, ineditul moment dintre un copil de mingi si Jens Lehmann:

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...