Hagi, suparat dupa Viitorul - CFR: Mai vorbiti si despre noi...

Vineri, 28 Februarie 2014, ora 21:56
3011 citiri

Gica Hagi, patronul celor de la FC Viitorul, s-a declarat multumit de punctul obtinut de formatia sa in partida cu CFR Cluj, din etapa a 21-a din Liga 1.

"Regele" are insa si o nemultumire, anume ca Viitorul nu se afla intotdeauna in atentia presei.

"Ne gandeam sa scoatem un punct sau trei, am jucat impotriva unei echipe experimentate. In prima repriza ne-am adaptat mai greu la starea terenului. Am pierdut doua puncte la final.

Sunt pe de o parte suparat, dar si fericit, pentru ca am muncit foarte bine, contra unor jucatori de Champions League. CFR a intalnit un adversar bun, mai vorbiti si despre noi, chiar daca nu suntem favoriti pe hartie", a spus Gica Hagi pentru Dolce Sport.

Remiza dramatica pentru Viitorul lui Hagi

FC Viitorul si CFR Cluj au remizat, scor 1-1, in prima partida a etapei XXI din Liga 1.

Echipa lui Hagi a deschis scorul, insa ardelenii au egalat in ultimul minut de joc.

Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală: ”Se vor faulta unul pe altul”. Scenarii noi pentru prezidențiale
Sociologul Alfred Bulai, șeful departamentului de Sociologie din cadrul SNSPA, a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători”. Acesta a vorbit despre cele mai importante subiecte de pe...
Ungaria dă asigurări că susține aderarea deplină a României la Schengen. Măsurile decise în urma vizitei lui Cătălin Predoiu la Budapesta VIDEO
Ungaria va continua să susţină accederea României în spaţiul Schengen cu frontierele terestre în acest an, a transmis ministrul Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu, în urma unei...