Luni, 09 Martie 2015, ora 13:06
3318 citiri

Ianis Hagi ar putea fi urmatorul jucator de mare perspectiva propus echipelor mari de FC Viitorul, formatia "Regelui".

Gica Hagi anunta ca fiul sau va evolua tot mai mult in Liga 1, iar in curand va demonstra daca are calitate.

"Ianis, usor usor, trebuie sa intre cateva minute, sa creasca, are doar 16 ani. Sa creasca in forta, ca fotbal stie. Se simte bine, colectivul il asimileaza, se maturizeaza. O sa arate ca un jucator la un moment dat", a spus Hagi la DigiSport.

Ianis Hagi a evoluat 10 minute in partida dintre Viitorul si CS U Craiova, incheiata la egalitate, scor 1-1.

Prima ședință de Guvern care se desfășoară la Timișoara. Ce proiecte vor fi discutate în întâlnirea de astăzi
Guvernul se reuneşte joi, la Timişoara, într-o şedinţă specială, în cadrul căreia urmează să fie aprobate o serie de proiecte de infrastructură cu impact regional, precum şi plata în...