Viorel Moldovan: Steaua nu are atacanti

Miercuri, 01 Octombrie 2008, ora 18:50
1389 citiri

Fostul international roman considera ca Steaua nu are inca un atacant veritabil, capabil sa marcheze constant.

"O victorie la Fiorentina ar fi fost un mare lucru pentru Steaua. Steaua trebuie sa marcheze. Au doua meciuri si nu au nicun gol. Orice pas gresit pe teren propriu va fi de acum decisiv. Va fi un meci foarte dificil cu Lyon. Steaua nu are acel numar noua, nu are acel marcator, atacant care sa o bage in poarta", a mai fost fostul atacant al nationalei.

Steaua nu a reusit sa incrie in acest sezon de Liga Campionilor, pierzand acasa cu Bayern Munchen, scor 0-1 si remizand in deplasare cu Fiorentina, scor 0-0.

Adversar complicat pentru campioana Steaua în sferturile EuroCup
Campioana României la polo masculin, Steaua Bucureşti, va întâlni formaţia spaniolă Astralpool CN Sabadell, în sferturile de finală ale LEN Euro Cup, conform tragerii la sorţi de marţi....
Calificare dramatică pentru Steaua în sferturile cupelor europene. A fost nevoie de penalty-uri
CSA Steaua Bucureşti s-a calificat dramatic în sferturile de finală ale LEN Euro Cup la polo pe apă, după ce a învins formaţia elenă Panionios Atena cu scorul de 20-18 (2-2, 3-2, 2-4, 4-2,...
#Viorel Moldovan, #Steaua, #Liga Campionilor, #atacanti , #stiri Viorel Moldovan