Înapoi la listarea arhivei

24 Octombrie 2015 - Vicecampioana a inceput sezonul cu Arcada sparta

Volei Municipal Zalau - Arcada Galati 2 - 3 (25 - 23, 25 - 21, 19 - 25, 21 - 25, 13 - 15)

24 Octombrie 2015 - Rodica Pop Seling, pe podium la Festivalul "Crizantema De Aur"

Festivalul concurs de interpretare a romantei "Crizantema de Aur" desfasurat la Targoviste, va avea in acest an pe lista marilor castigatori si o salajeanca. Rodica Pop Seling va urca la Gala

24 Octombrie 2015 - Victorie muncita pentru jucatoarele lui Tadici

Handbal Club Zalau a obtinut sambata a cincea victorie din actualul sezon al Ligii Nationale de handbal feminin, castigand cu scorul de 34 - 29 disputa de pe teren propriu cu Rapid USL Metrou

24 Octombrie 2015 - FC Zalau, la un minut de prima victorie a sezonului

FC Zalau a terminat la egalitate, scor 2 - 2 duelul sustinut vineri, pe Stadionul "Clujana", in fata echipei Sanatatea Cluj, dupa ce a condus cu 1 - 0 la pauza si cu 2 - 1 cu un sfert de ora inainte