Înapoi la listarea arhivei

14 Octombrie 2017 - Gheorghe Tadici, manager HC Zalau: "Este o victorie la cinci goluri, dar datele problemei vor fi cu totul altele in retur"

HC Zalau a sustinut sambata dimineata un nou meci in cupele europene, dupa o pauza de trei sezoane, evoluand in turul doi preliminar al Cupei EHF. Jucatoarele antrenate de Gheorghe Tadici s-au duelat

14 Octombrie 2017 - Volei Municipal s-a impus la pas pe terenul Clujului

Volei Municipal Zalau a sustinut sambata primul meci in deplasare din actualul sezon al Diviziei A1. Echipa pregatita de Marian Constantin si Bogdan Nicolae s-a impus cu scorul de 3 - 0 pe terenul