Rezumatul meciului dintre Poli Iasi si Dinamo Bucuresti VIDEO

Sambata, 02 Martie 2024, ora 11:08
78 citiri
Politehnica Iasi a remizat ieri seara cu Dinamo Bucuresti. Scorul partidei disputate in Copou, in etapa a 29-a, a fost de 0-0. La Iasi, in primul meci al etapei a 29-a, gazdele au evoluat fara antrenorul Leo Grozavu pe banca, acesta fiind suspendat dupa cartonasul rosu primit etapa trecuta.

In minutul 12 Itu nu a tras destul de tare ca sa-i puna probleme lui Golubovic. Dupa noua minute, Hakim Abdallah a incercat sa devieze pasa lui Pavicic, dar a trimis putin pe langa poarta. In minutul 63, ...citește toată știrea