Scor ireal în campionatul Olandei. În minutul 31 era deja 7-0

Sambata, 04 Martie 2023, ora 13:14
2419 citiri

Un meci din campionatul Olandei s-a terminat cu un scor incredibil. Zwolle a jucat cu Den Bosch, în liga secundă și n-a avut milă de adversar.

Meciul s-a terminat cu un ireal 13-0, după ce la pauză a fost 7-0. De fapt, 7-0 era încă din minutul 31.

La Zwolle a jucat și atacantul grec Apostolos Vellios, fost la Academica Clinceni, cel care a marcat patru goluri.

Zwolle este lider în clasament, iar Den Bosch ocupă poziția a 18-a.

Respect, d-le Cîrstoiu: "un medic nu abandonează niciodată"! Câți antreprenori gândesc la fel?
Nu l-am cunoscut niciodata pe medicul Cirstoiu, nu am avut nicio legatura ce el. In schimb, ca si voi, am avut ocazia sa-l vad la lucru pe scena politica damboviteana. Dupa parerea mea, responsabil...
Fenomene fără precedent în istoria alegerilor. Politolog: „Vom vedea niște scoruri foarte interesante"
Se anunță o prezență-record la alegerile europarlamentare, programate pentru 9 iunie 2024. Fenomenul a fost explicat de către politologul Andrei Țăranu, într-un interviu pentru Ziare.com....