Fotbal feminin. Universitatea Alexandria a castigat din nou

Miercuri, 12 Octombrie 2016, ora 17:04
66 citiri
A treia victorie consecutiva pentru Universitatea Alexandria in acest sezon al Ligii 1 de fotbal feminin s-a inregistrat duminica trecuta, la Rosiorii de Vede, acolo unde s-a disputat jocul din etapa a 3-a a campionatului. In aceasta runda, echipa pregatita de Calin Pistolea a jucat impotriva adversarelor de la Viitorul Reghin si, la finalul celor 90 de minute, s-a impus cu scorul 2-0, prin golurile marcate in repriza secunda de tinerele sportive Silvia Necula si Denisa Ceaptar. Desi meciul a ...citește toată știrea