Rezultatele 1 - 12 din 12

Articole despre "meci constanta stiinta"

21 Noiembrie 2013 - Volei (m), Divizia A2: Stiinta, in carti pentru podium

Dupa victoria cu 3:1 contra Rapidului, Stiinta Bacau are un meci teoretic usor cu satelitul lui CVM Tomis Constanta. Trebuie avut insa in vedere ca au fost suficiente rezultate suprinzatoare in Seria

17 Octombrie 2013 - Handbal masculin, Liga Nationala / Potaissa Turda - Stiinta Municipal Dedeman Bacau (joi, ora 17.30, Digi Sport 2)

Stiinta va avea un nou meci extrem de dificil, dupa cele cu HCM Constanta, HC Odorhei, dar si cel cu Baia-Mare, asa cum s-a dovedit dupa ce s-a disputat. Faptul ca este o editie de campionat mult mai

05 Septembrie 2013 - Handbal (m) / Stiinta II - Poli Miroslava Iasi (joi, ora 13.30) - Revansa la o saptamana

La Stiinta Municipal Dedeman Bacau este activitate de sus pana jos. Daca echipa mare se pregateste intens pentru castigarea Supercupei Romaniei (meci cu HCM Constanta, sambata, 7 septembrie, de la

18 Aprilie 2012 - Volei feminin: Ce greseli! Si ce pacat!

Studentele au pierdut primul meci al finalei Diviziei A1: Stiinta Bacau - Tomis Constanta 1-3 (23-25, 25-19, 16-25, 26-28)

26 Ianuarie 2012 - Volei feminin / Divizia A1: Stiinta a pierdut pe terenul campioanei

Lidera Diviziei A1, Stiinta Bacau, a pierdut miercuri seara in derby-ul desfasurat pe terenul campioanei Tomis Constanta. Echipa pregatita de Florin Grapa a fost invinsa cu 3:2, dupa un meci in care

02 Mai 2011 - Tomis Constanta - Stiinta Municipal Bacau

Studentele lui Florin Grapa si Melu Manta au avut o evolutie descendenta in cele doua partide disputate la Constanta. Daca in primul meci bacauancele puteu castiga primul set - iar apoi cine stie? -,

26 Aprilie 2010 - Volei feminin, Divizia A1/ Stiinta Bacau, pe locul 4 si in Challenge Cup

Campionatul s-a incheiat cu succesul lui Metal Galati, care in ultimul meci a spulberat-o pe Dinamo, anuland ultimele sperante ale lui Tomis Constanta. Stiinta Bacau a fost foarte aproape sa ajute

01 Februarie 2010 - Handbal feminin, Liga Nationala / Tomis Constanta - Stiinta Bacau 38-29 (16-16)

Stiinta a aratat din nou ca nu poate duce la bun sfirsit un meci. Echipa lui Ion Arsene a rezistat din nou o repriza iin fata unei formatii mult mai bine cotate, dar a fost clar depasita dupa pauza.

05 Martie 2008 - Meci lejer al "europencelor"

- Volei Constanta - Stiinta Bacau, astazi in etapa aXIX-a

10 Martie 2008 - Meci lejer al "europencelor"

12 Noiembrie 2008 - Stiinta Municipal Dedeman Bacau - HCM Constanta, astazi de la ora 17

HANDBAL MASCULIN - LIGA NATIONALA: Stiinta Municipal Dedeman Bacau (locul secund) si HCM Constanta (primul loc) se vor intilni astazi, de la ora 17, la Sala Sporturilor din Bacau, in meci devans care

15 Octombrie 2008 - Volei / Stiinta intilneste Tomis Constanta

In aceasta dupa-amiaza, de la ora 15.30, la Sala Sporturilor, echipa feminina de volei Stiinta Bacau va intilni formatia Tomis Constanta, intr-un meci restanta din etapa a 3-a. Iata rezultatele