Alibec, accidentat din cauza VAR-ului? "Bataie de joc. Dupa 10 minute de pauza am facut un sprint si am simtit ceva la coapsa"

Sambata, 12 Noiembrie 2022, ora 23:30
30 citiri
Articol de GSP - Publicat sambata, 12 noiembrie 2022, 19:54 / Actualizat sambata, 12 noiembrie 2022 20:22

Chindia - Farul 1-1. Denis Alibec, atacantul constantenilor, a facut praf sistemul VAR.

Pe stadionul "Ilie Oana", meciul dintre Chindia si Farul a fost intrerupt timp de 10 minute pentru a se analiza un posibil penalty. Monitorul VAR de la marginea terenului nu a mers, iar Coltescu a revazut faza pe camera operatorului video.

CHINDIA - FARUL 1-1