Rezultatele 1 - 30 din 133

Articole despre "meci hcm roman"

09 Aprilie 2017 - Handbalistele CSM Roman joaca luni in deplasare la Valcea

Luni, 10 aprilie, echipa de handbal feminin CSM Roman va evolua in deplasare, pe terenul HCM Ramnicu Valcea, intr-un meci contand pentru etapa a 24-a a Ligii Nationale. Partida va incepe la ora 18.00

16 Noiembrie 2016 - CSM Roman intalneste joi HCM Ramnicu Valcea

Joi, 17 noiembrie, echipa de handbal feminin CSM Roman intalneste, pe teren propriu, HCM Ramnicu Valcea, intr-un meci contand pentru etapa a 11-a a Ligii Nationale. Partida va incepe la ora 17.00, nu

02 Septembrie 2016 - CSM Roman joaca primul meci oficial sub noua denumire, Supercupa Romaniei

Handbalistele de la CSM Roman sustin astazi prima partida oficiala sub noua denumire, Supercupa Romaniei, in fata detinatoarei campionatului si a Cupei Romaniei, CSM Bucuresti. Fosta HCM Roman va

23 Mai 2016 - Handbal feminin - Cupa Romaniei, editia 2016 / Invinsa in finala mare de campioana Europei, HCM Roman si-a asigurat locul in viitoarea editie de Cupa EHF

l in primul meci al turneul "Final Four" de Cupa Romaniei disputat la Cluj-Napoca, romascancele au castigat (27-20) semifinala cu HC Dunarea Braila l in ultimul act al Cupei Romaniei, formatia

05 Mai 2016 - Handbal - Cupa Romaniei, faza sferturilor de finala: HCM Roman trimisa de sorti in cel mai echilibrat meci

Duelul dintre SCM Craiova si HCM Roman este de departe cel mai echilibrat joc din programul fazei sferturilor de finala in actuala editie a Cupei Romaniei la handbal feminin.

22 Aprilie 2016 - Meci decisiv pentru locul al patrulea, intre HCM Roman si Dunarea Braila

Sambata, 23 aprilie, echipa de handbal feminin HCM Roman disputa, in deplasare, pe terenul HC Dunarea Braila, ultima partida din actuala editie a Ligii Nationale, meci contand pentru etapa a 26-a.

15 Aprilie 2016 - HCM Roman poate urca pe locul al patrulea

Echipa de handbal HCM Roman disputa, sambata, 16 aprilie, penultimul meci din acest sezon al Ligii Nationale de handbal feminin - ultimul pe teren propriu -, in compania echipei Rapid Bucuresti.

23 Martie 2016 - HCM Roman deschide etapa a 22-a

Dupa o pauza de aproximativ doua saptamani, Liga Nationala de handbal feminin se reia astazi odata cu disputarea partidelor din runda cu numarul 22. Etapa este deschisa de un meci interesant si

20 Februarie 2016 - Meci cu emotii pentru HCM Roman, la Slobozia

Sambata, 20 februarie, echipa HCM Roman a evoluat in deplasare, la Slobozia, in cadrul etapei a 20-a a Ligii Nationale de handbal feminin, meci disputat de la ora 11.

12 Februarie 2016 - HCM Roman intalneste sambata CSM Ploiesti

Sambata, 13 februarie, echipa de handbal feminin HCM Roman intalneste, pe teren propriu, echipa CSM Ploiesti, intr-un meci contand pentru etapa a 19-a Ligii Nationale. Partida va incepe la ora 11 si

22 Ianuarie 2016 - HCM Roman pierde pe teren propriu in fata Coronei Brasov

Vineri, 22 ianuarie, echipa de handbal feminin HCM Roman a fost invinsa de Corona Brasov, scor 24-27, la pauza 12-14, intr-un meci contand pentru etapa a 16-a a Ligii Nationale, disputat de la ora 18

13 Ianuarie 2016 - HCM Roman pierde in deplasare la Ramnicu Valcea

Miercuri, 13 ianuarie, echipa de handbal feminin HCM Roman a fost invinsa, in deplasare, de HCM Ramnicu Valcea, 23-24, la pauza 9-13, intr-un meci contand pentru etapa a 15-a a Ligii Nationale de

10 Ianuarie 2016 - HCM Roman invinge Corona Brasov in primul meci al optimilor Cupei EHF

Duminica, 10 ianuarie, echipa de handbal feminin HCM Roman a invins Corona Brasov, scor 22-21 , la pauza 9-10, in meciul tur al optimilor de finala ale Cupei EHF, disputat la Sala Sporturilor din

06 Ianuarie 2016 - HCM Roman incepe anul cu o victorie

Miercuri, 6 ianuarie, echipa de handbal feminin HCM Roman a invins HC Zalau, cu scorul de 25-23, la pauza 11-10, intr-un meci disputat la Sala Sporturilor din Roman, contand pentru etapa a 14-a a

18 Noiembrie 2015 - HCM Roman invinge Dunarea Braila

Miercuri, 18 noiembrie, echipa de handbal feminin HCM Roman a invins HC Dunarea Braila, scor 21-18, la pauza 13-8, intr-un meci contand pentru etapa a 13-a a Ligii Nationale.

04 Noiembrie 2015 - Meci in devans pentru HCM Roman

Handbalistele de la HCM Roman vor intalni astazi pe teren propriu pe Alba Sebes, intr-un meci din etapa a 11-zecea a Ligii Nationale. Confruntarea de la sala Sporturilor care va incepe la ora 11 se

10 Noiembrie 2015 - HCM Roman invinge in deplasare Rapid Bucuresti

Marti, 10 noiembrie, echipa de handbal feminin HCM Roman a invins, in deplasare, Rapid Bucuresti, scor 25-23 (la pauza 15-9 in favoarea romascancelor), intr-un meci contand pentru etapa a 12-a a

23 Septembrie 2015 - HCM Roman obtine un rezultat de egalitate la Ploiesti

Miercuri dupa-amiaza, intr-un meci contand pentru etapa a sasea a Ligii Nationale de handbal feminin, HCM Roman a obtinut un rezultat de egalitate, 31 - 31, in deplasare, cu CSM Ploiesti, dupa ce, la

18 Septembrie 2015 - HCM Roman obtine doar un rezultat de egalitate cu SCM Craiova

Vineri dupa-amiaza, intr-un meci contand pentru etapa a cincea a Ligii Nationale de handbal feminin, disputat de la ora 17.00, HCM Roman a obtinut doar un rezultat de egalitate cu SCM Craiova, scor

01 Septembrie 2015 - HCM Roman disputa miercuri primul meci acasa, in noul sezon

Miercuri, de la ora 17.00, HCM Roman - HCM Ramnicu Valcea, in cadrul celei de-a doua etape a Ligii Nationale.

02 Septembrie 2015 - HCM Roman a invins HCM Ramnicu Valcea

Miercuri, 2 septembrie, intr-un meci disputat de la ora 17.00 la Sala Sporturilor din Roman, contand pentru etapa a doua a Ligii Nationale de handbal feminin, HCM Roman a invins HCM Ramnicu Valcea,

01 Septembrie 2015 - Primul meci pe teren propriu pentru HCM Roman

Astazi se vor disputa partidele rundei intermediare cu numarul 2, din Liga Nationala la handbal feminin, ocazie cu care fetele de la HCM Roman vor sustine primul meci din noua stagiune in fata

27 August 2015 - HCM Roman deschide noul campionat al Ligii Nationale

Echipa romascana va juca vineri, 28 august, in primul meci al etapei I, in deplasare, la HC Zalau.

20 August 2015 - HCM Roman a obtinut a doua victorie la turneul amical din Cehia

Echipa de handbal feminin HCM Roman a obtinut a doua victorie in cadrul turneului amical la care participa, in aceasta saptamana, in Cehia, in localitatea Hodonin. In al doilea meci, disputat

08 August 2015 - HCM Roman invinge in primul meci al Turneului "Roman-Voda Musat"

Sambata, 8 august, in primul meci al Turneului "Roman-Voda Musat", HCM Roman a invins Rapid Bucuresti cu scorul de 28-21, la pauza 13-10.