Rezultatele 1 - 9 din 9

Articole despre "fc olt slatina victorie campionat"

07 Noiembrie 2014 - FC Olt Slatina vrea prima victorie din returul de campionat

Gruparea locala FC Olt Slatina va evolua la sfarsitul acestei saptamani pe propriul teren in prima etapa a returului de campionat.

13 Octombrie 2014 - FC Olt Slatina: Un punct si doua cartonase rosii la Valcea

FC Olt Slatina nu a reusit sa castige meciul din week-end si continua sa ramana fara victorie in acest campionat.

29 Septembrie 2014 - FC Olt Slatina, in continuare fara victorie in campionat

Gruparea locala FC Olt Slatina a evoluat la sfarsitul saptamanii trecute in deplasare pe terenul celor de la Soimii Pancota.

03 Octombrie 2014 - Fara victorie in campionat, FC Olt Slatina vrea sa castige cu CS Mioveni pe "1 Mai"

Gruparea locala FC Olt Slatina va evolua la sfarsitul acestei saptamani din nou pe teren propriu. In etapa a VI-a a ligii secunde, gruparea de la malul Oltului va primi vizita celor de la CS Mioveni.

15 Septembrie 2014 - Fortuna Poiana Campina, victorie inaintea meciului cu FC Olt Slatina

Dupa ce Corona Brasov s-a retras din editia de campionat 2014-2015, FC Olt Slatina nu a avut meci programat week-endul acesta, cand s-a desfasurat runda a III-a.

22 Noiembrie 2013 - FC Olt Slatina vrea cea de-a doua victorie cu CS Mioveni din acest sezon

FC Olt Slatina va evolua in cea de-a doua etapa a returului de campionat pe propriul teren, sambata, cu incepere de la ora 11:00. Pe stadionul "1 Mai" slatinenii vor primi vizita celor de la CS

07 Noiembrie 2013 - FC Olt, victorioasa

FC Olt Slatina a reusit sa bifeze a doua victorie consecutiva in campionat, dupa ce s-a impus cu 1-0 in partida disputata ieri, pe stadionul "1 Mai", in compania echipei UTA Arad, contand pentru

07 Octombrie 2013 - FC Olt Slatina, trei puncte obtinute in primul sfert de ora dupa dubla lui Draghici

FC Olt Slatina a reusit sambata prima victorie din actuala stagiune de campionat pe propriul teren. Jucatorii slatineni au intalnit pe stadionul "1 Mai" gruparea CS Metalul Resita. Avand mare nevoie

16 Septembrie 2013 - FC Olt Slatina, prima victorie

CS Mioveni si FC Olt Slatina s-au intalnit sambata, la Pitesti, intr-o partida contand pentru etapa a doua a turului de campionat. La finalul celor 90 de minute de joc oaspetii au plecat cu toate