Ploaie de goluri in cantonamentul din Antalya pentru FCM Targu-Mures

Sursa: Adevarul
Joi, 14 Februarie 2013, ora 11:43
118 citiri
Meciul s-a incheiat cu scorul de 4 la 3, partida fiind extrem de incinsa si cu multe faze de poarta. Golurile formatiei muresene au fost inscrise in partea a doua a meciului de Stelian Stancu (in minutele 50, 51, 65) si Cristian Cristea (in minutul 75). FCM Targu-Mures a condus cu 4-1 la un momentdat, adversarii echipei romane revenind spre finalul jocului. Partida amicala a fost de un bun nivel, jucatorii mureseni avand numeroase situatii de gol, ceea ce nu poate decat sa-l multumeasca pe ...citește toată știrea