Rezultatele 1 - 7 din 7

Articole despre "amical delta dobrogea tulcea"

08 Februarie 2018 - Amical pentru Delta Dobrogea Tulcea cu Farul Constanta

Dupa mai bine de o saptamana de la reunirea lotului in vederea returului de campionat, Delta Dobrogea Tulcea si-a mai rezervat un joc amical, de aceasta data cu echipa cea mai iubita din Dobrogea,

14 Februarie 2018 - Fotbal amical: Infrangere la scor de neprezentare in meciul cu SSC Farul Constanta

Al doilea meci amical disputat de FC Delta Dobrogea Tulcea, divizionara celui de-al treilea esalon fotbalistic al tarii, s-a jucat tot in deplasare si tot in judetul vecin Constanta, numai ca nu la

18 Februarie 2016 - Inca un amical pentru Delta Dobrogea Tulcea: Lot definitivat pentru amicalul cu Farul Constanta

* Si urmatoarele trei jocuri de verificare ale tulcenilor sunt programate tot departe de municipiu

05 Februarie 2016 - Fotbal amical: Dacia Unirea Braila - Delta Dobrogea Tulcea 4-3 (1-3)

*Debut cu stangul in meciurile amicale pentru noua echipa de la Delta Dobrogea Tulcea

31 Iulie 2015 - Delta Dobrogea Tulcea - Farul Constanta 0-0: Fotbal amical prea amical pe stadionul Cozma Zait

* Cele doua echipe s-au menajat reciproc si au evitat golul victoriei

05 August 2015 - Azi, de la ora 11.00, pe stadionul Cozma Zait, Inca un amical de lux pentru Delta Dobrogea Tulcea

Dupa amicalul nedecis cu Farul Constanta, disputat la Tulcea si incheiat cu acelasi scor ca la inceputul meciului, Delta Dobrogea Tulcea disputa azi, de la ora 11.00, un alt amical de lux contra

27 August 2014 - Fotbal, ultimul amical inaintea debutului in Liga a III-a: Delta Dobrogea Tulcea - Farul Constanta 0-0