Nusfalaul ramane la doua puncte in spatele liderului

Marti, 16 Aprilie 2013, ora 18:07
74 citiri
Liderul Flacara Halmasd a obtinut duminica prima victorie din partea a doua a campionatului, invingand la limita, pe teren propriu, cu scorul de 2 - 1 formatia de pe ultimul loc, CS Crasna. Gazdele au condus la pauza cu 2 - 0, iar oaspetii au marcat golul de onoare in primul minut de prelungiri.
Prima victorie a returului si pentru CS Barcau Nusfalau, care a inregistrat scorul etapei, impunandu-se cu 5 - 1 pe terenul formatiei AS Chiesd. Gazdele au fost cele care au deschis scorul, prin ...citește toată știrea