Liga a III-a. Seria a VI-a/ Evolutie modesta a oaspetilor

Marti, 20 Octombrie 2009, ora 11:13
160 citiri
Unirea Dej - CS Marmatia Sighetu Marmatiei 3-1 (1-0)
Jucatorii antrenati de Vasile Oana si Attila Ghinda n-au mai repetat evolutiile bune din deplasarile precedente si la Unirea Dej, gazdele impunindu-se cu scorul de 3-1. Oaspetii s-au tinut bine pina catre finalul primei reprize, Oltean deschizind scorul cind mai erau doua minute. Repriza secunda incepe la fel de prost pentru sigheteni, care incaseaza, in numai patru minute, doua goluri, autori I. Moldovan (52) si S. Paul (56). Partida era ...citește toată știrea