Star Recea si Fan Sport Baia Mare s-au intalnit intr-un meci amical

Sambata, 28 Mai 2011, ora 00:08
251 citiri
Pe terenul din Recea a avut loc, recent, meciul de fotbal old-boys dintre echipele Star Recea, care activeaza in campionatul judetean, Liga a V-a, si Fan Sport Baia Mare. O partida in care gazdele s-au impus cu 2-1 (2-0).

In prima repriza, scorul a fost deschis foarte repede de Alin Balas de la Star Recea, care in minutul 3 a beneficiat de o lovitura de la 11 m, in urma unui fault comis de Cristian Oanea. Dupa deschiderea scorului, echipa din Recea a dominat meciul, iar in minutul 15 au ...citește toată știrea