Romania sufera un nou esec la CE de tineret

Duminica, 25 Iunie 2023, ora 11:19
47 citiri
Nationala de fotbal tineret a Romaniei a fost invinsa si in al doilea meci de la Campionatul European U21. De data aceasta, Romania a fost invinsa de Ucraina cu scorul de 1-0 dupa autogolul lui Dican din minutul 89.

In felul acesta Ucraina are maximum de puncte, fara gol primit si s-a calificat in sferturi, iar "tricolorii", fara punct, fara a marca vreun gol in doua meciuri, au spus adio turneului final, dupa o noua dezamagire! Este, fara indoliala, un nou semn al regresului fotbalului ...citește toată știrea