Ghinion cu G de la... Giulesti

Miercuri, 21 Noiembrie 2012, ora 00:05
177 citiri
Mediesenii n-au reusit nici de data aceasta sa ia punct pe terenul Rapidului, desi a condus cu 1-0. In sezonul 2010/2011, Gaz Metan a pierdut in Giulesti dupa ce a avut 1-0, iar anul trecut, jucatorii lui Cristi Pustai au fost invinsi de Rapid cu 5-3, dupa ce au condus cu 2-0! Luni seara, brazilianul Eric a deschis scorul din penalti, in prima repriza, dar giulestenii au intors scorul in final, cu doua goluri marcate in doar 3 minute.

Mediesenii sunt urmariti de ghinion cand pun piciorul pe ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: Gaz Metan meci Giulesti echipa Gaz metan