Tilvan, aproape o repriza in Dinamo - Craiova

Vineri, 12 Noiembrie 2010, ora 00:28
292 citiri
Fostul fotbalist sibian Ovidiu Tilvan a jucat 20 de minute in meciul de old-boys dintre Dinamo si Universitatea Craiova, disputat miercuri seara, in deschiderea jocului dintre formatiile celor doua grupari, din sferturile de finala ale Cupei Romaniei "Timisoreana". Partida dintre fostele glorii ale celor doua cluburi s-a terminat nedecis, scor 0-0.

"Am jucat 20 de minute, aproape o repriza. Meciul a avut doua reprize de cate 25 de minute. M-am bucurat de reintalnirea cu fostii colegi si i-am ...citește toată știrea