Unirea Urziceni in pauza competitionala:Ialomitenii au cistigat primul amical de la Brasov

Marti, 29 Iunie 2010, ora 08:04
154 citiri
Formatia Unirea Urziceni, vicecampioana Romaniei, a trecut fara niciun fel de probleme de nou promovata in Liga I Victoria Branesti, in primul test al stagiului montan de la Brasov. Dupa ce s-au distrat cu amatorii de la Olimpia Brazii, 7-1, divizionara judeteana din Ialomita cu care si-au facut incalzirea, elevii lui Roni Levi i-au pus la punct si pe ilfoveni, Marius Bilasco, pe finalul primei reprize, cu specialitatea casei, lovitura de cap si Valeriu Bordeanu, din penalty, chiar in poarta ...citește toată știrea