'Leii' din Banat peste cei de la Oradea. Echipa de baschet a Timisoarei isi continua seria victoriilor

Duminica, 16 Octombrie 2022, ora 23:59
122 citiri
TIMISOARA. SCM OHMA Mozzart Bet Timisoara isi continua seria victoriilor si dupa partida cu CSM Oradea. Banatenii au ajuns la 8 victorii in tot atatea meciuri, in toate competitiile.
Primul sfert al intalnirii din etapa a III-a a fost unul care a stat sub semnul echilibrului si s-a incheiat la egalitate, 19-19. Timisoara a fost echipa mai sigura in sfertul al doilea si si-a asigurat la pauza mare un avantaj de 5 puncte, 39 - 34. In ultimele doua sferturi ale intalnirii, cele doua echipe si-au ...citește toată știrea