Victorie in Ardeal. Informatica Timisoara se califica in sferturile de finala din Cupa Romaniei la futsal

Sambata, 08 Februarie 2020, ora 21:20
68 citiri
TIMISOARA. Informatica Timisoara castiga primul meci al anului 2020 si se califica in sferturile de finala din Cupa Romaniei la futsal.
Nici nu s-au asezat bine in teren gazdele de la Keresztegy Remetea ca Informatica Timisoara a deschis scorul dupa numai 7 secunde prin golgeterul Stojan Milovac. Timisorenii au rezolvat ecuatia calificarii pana la pauza, timp in care au mai inscris de 3 ori. Ristic, Nastai si COjocaru au fost cei care au dus scorul la 4-0 pentru fosta detinatoare a trofeului. ...citește toată știrea