Apariție de Hollywood pe teren, la finala Australian Open. Actrița a dezvăluit trofeul VIDEO

Duminica, 28 Ianuarie 2024, ora 13:27
3270 citiri
Ana de Armas, alături de Jim Courier

Finala masculină de la Australian Open 2024, între rusul Daniil Medvedev (3 ATP), și surpriza turneului, italianul Jannik Sinner (4 ATP), cel care l-a învins în semifinale pe Novak Djokovic, a fost precedată de un moment special.

Astfel, actrița cubanezo-spaniolă Ana de Armas (35 de ani), una dintre cele mai cunoscute vedete de la Hollywood, a intrat pe teren alături de o legendă a tenisului, Jim Courier, pentru a prezenta trofeul rezervat învingătorului la Australian Open.

Sportiva din România care a câștigat a cincea oară Liga Campionilor. Cum s-a descurcat în finală, contra unei conaționale
Jucătoarea română de tenis de masă Elizabeta Samara a câştiga pentru a cincea oară în carieră Liga Campionilor europeni şi pentru a treia oară consecutiv cu formaţia poloneză KTS Enea...
Surpriză în finală. Echipa care a învins campioana și a cucerit primul titlu din istorie
CSO Voluntari 2005 a câştigat în premieră titlul de campioană naţională la volei feminin, după ce a învins-o pe deţinătoarea titlului, CSM Volei Alba-Blaj, cu 3-1 (19-25, 25-22, 25-19,...