VIDEO + FOTO Victorie pentru FC Botosani in ultima etapa impotriva lui Gaz Metan: oaspetii au ratat un penalty in minutul 5

Sambata, 02 Iunie 2018, ora 20:16
19 citiri
FC Botosani a terminat acest sezon cu o victorie, pe teren propriu, scor 2-0, in dauna celor de la Gaz Metan. Victoria a venit gratie a doua reusite din repriza a doua, prima incepand dezastruos pentru gazde.

Darius Olaru a irosit un penalty pentru oaspeti in minutul 5. In a doua repriza botosanenii au marcat prin Roman (56) si L. Fulop (62) si a ajuns la 40 de puncte. Moldovenii au terminat acest play-out pe locul 2.

Gaz Metan Medias este pe locul 4, cu 30 de puncte, dar poate fi depasita de ...citește toată știrea