Liverpool, eliminata din Cupa Angliei de Barnsley

Sambata, 16 Februarie 2008, ora 19:31
921 citiri

Cormoranii au fost eliminati sambata din Cupa Angliei de divizionara secunda Barnsley, dupa o partida dezastruoasa, disputata pe Anfield Road.

Liverpool a deschis scorul in minutul 31 prin Kuyt, dar egalarea a venit in minutul 57 prin Foster, iar golul victoriei, culmea, in ultimele secunde ale intalnirii, cand Howard a sutat napraznic, fara nici o sansa pentru Itandje.

In celelalte partide, Cheasea a trecut de Huddersfield Town cu scorul de 3 - 1, Cardiff City a invins Wolverhampton cu 2 - 0, West Bromwich a umilit Coventry City cu 5 - 0 iar Bristol a trecut de Southampton cu scorul de 1 - 0.

Ce a spus Klopp despre olandezul care îl va înlocui la Liverpool
Jurgen Klopp va pleca de la Liverpool în acaestă vară iar negocierile sunt foarte avansate cu Arne Slot, tehnicianul lui Feyenoord. Jurgen Klopp a vorbit despre acest subiect, mai ales că îl...
Cine a eliminat-o pe japoneza Osaka la WTA Madrid. Alte rezultate de joi
Jucătoarea niponă de tenis Naomi Osaka, fostă nr. 1 mondial la feminin, în prezent pe locul 197, a fost eliminată joi, în runda a doua a turneului WTA 1.000 de la Madrid, dotat cu premii...