Baschetbalistii s-au distrat cu Poli Iasi

Luni, 13 Decembrie 2010, ora 08:01
147 citiri
Vicecampionii nu au avut nici o emotie in fata echipei din Capitala Moldovei, aflindu-se in permanenta la conducerea jocului. "U" Mobitelco BT Cluj a invins simbata seara formatia Politehnica Iasi, intr-un meci din cadrul etapei a 14-a a Diviziei A, cu scorul de 104 la 50.
Elevii lui Marcel Tenter au inceput determinati partida cu Politehnica Iasi si au cistigat primul sfert cu 26-11 si pe cel de-al doilea cu 31-16, astfel ca la pauza soarta meciului era deja decisa. Clujenii au dominat si ...citește toată știrea

Citeste mai multe despre: U Mobitelco BT Cluj