Victorie in ultimul minut pentru U-BT impotriva formatie BC Timisoara

Luni, 10 Decembrie 2018, ora 21:07
58 citiri
Jucatorii antrenati de Mihai Silvasan au reusit sa faca un meci superb, castigand in ultimele minute.

Partida din Sala Polivalenta a inceput cu un moment special, aruncarea onorifica al partidei fiind facuta de Ghita Muresan.

Timisorenii au inceput puternic partida disputata in Sala Polivalenta din Cluj-Napoca castigand detasat primul sfert al meciului, scor 18-27. Clujenii nu s-au lasat mai prejos si pana la pauza au reusit sa intoarca scorul si sa intre la vestiare la scor de egalitate, ...citește toată știrea