Meci incredibil la Manchester în Champions League! Bayern Munchen, lecție de fotbal! Ce a făcut Cristiano Ronaldo

Joi, 21 Octombrie 2021, ora 00:11
11317 citiri

Formaţia Bayern Munchen a învins, miercuri seară, în deplasare, cu scorul de 4-0, echipa Benfica Lisabona, într-un meci din grupele Ligii Campionilor, arbitrat de Ovidiu Haţegan.

Golurile au fost înscrise de Sane ’70, ’85, Everton ’80 (autogol) şi Lewandowski ’82.

În plus, bavarezilor li s-au anulat două goluri după consultarea VAR: o reuşită a lui Lewandowski din minutul 43 şi una a lui Muller din minutul 52.

Tot miercuri, Manchester United s-a impus cu 3-2 în confruntarea cu Atalanta, revenind de la 0-2.

Au obţinut victorii şi Chelsea, Juventus şi Villarreal.

viewscnt

Acesta a fost primul joc cu antrenorul german Ralf Rangnick pe banca tehnică a echipei din Manchester. Manchester United a învins, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 (0-0), pe...
Cristiano Ronaldo a dat de pământ cu Antonio Cassano! Ceartă aprinsă prin SMS-uri
Cristiano Ronaldo s-a înfuriat după ce a citit o serie de declarații făcute de Antonio Cassano, fostul atacant al Romei și al celor de la Real Madrid. Copilul teribil al fotbalului italian...