Georgina Rodriguez, reacție furibundă după ce Ronaldo, iubitul său, a fost lăsat pe banca de rezerve la meciul Portugaliei

Miercuri, 07 Decembrie 2022, ora 10:15
4053 citiri
Georgina Rodriguez . Foto: Instagram / georginagio

Georgina Rodriguez a reacționat pe rețelele de socializare după ce iubitul său a fost rezervă la meciul Portugalei din optimi, contra Elveției.

Cristiano Ronaldo a fost introdus în minutul 73, dar nu a reușit să rupă gura târgului.

Goncalo Ramos, înlocuitorul lui, a dat trei goluri în victoria contra elvețienilor.

Georgina Rodriguez, iubita lui Ronaldo, a avut o reacție dură pe Instagram.

Argentinianca a fost împreună cu familia fotbalistului la meci și l-ar fi vrut titular pe supertarul portughez.

"Felicitări, Portugalia!

În timp ce jucătorii cântau imnul, toate camerele erau pe tine. Ce păcat că nu ne-am putut bucura de cel mai bun jucător al lumii timp de 90 de minute. Fanii nu au încetat să te ceară pe teren, să-ți strige numele.

Sper ca Dumnezeu și prietenul tău drag, Fernando, să dea mâna și să ne facă să vibrăm încă o noapte", a scris Georgina Rodriguez pe Instagram.

Portugalia a învins-o pe Elveția, scor 6-1, și s-a calificat în sferturile de finală, acolo unde lusitanii vor întâlni naționala Marocului.

Quarterly Report - Editia 4

Adrian Mutu s-a întâlnit cu Cristiano Ronaldo: ”I-am promis, dacă e băiat cuminte...” FOTO
Fostul internaţional Adrian Mutu s-a întâlnit cu starul portughez Cristiano Ronaldo la Riad şi urmează să asiste la meciul Al Nassr – A Hilal, din campionatul Arabiei Saudite. Mutu este...
Preşedinţii birourilor electorale ale secţiilor de votare din întreaga țară vor fi desemnați prin tragere la sorţi computerizată
Autoritatea Electorală Permanentă a transmis sâmbătă, 18 mai, că preşedinţii birourilor electorale ale secţiilor de votare din ţară şi locţiitorii acestora la alegerile pentru membrii...