Georgina Rodriguez, reacție furibundă după ce Ronaldo, iubitul său, a fost lăsat pe banca de rezerve la meciul Portugaliei

Miercuri, 07 Decembrie 2022, ora 10:15
4053 citiri
Georgina Rodriguez . Foto: Instagram / georginagio

Georgina Rodriguez a reacționat pe rețelele de socializare după ce iubitul său a fost rezervă la meciul Portugalei din optimi, contra Elveției.

Cristiano Ronaldo a fost introdus în minutul 73, dar nu a reușit să rupă gura târgului.

Goncalo Ramos, înlocuitorul lui, a dat trei goluri în victoria contra elvețienilor.

Georgina Rodriguez, iubita lui Ronaldo, a avut o reacție dură pe Instagram.

Argentinianca a fost împreună cu familia fotbalistului la meci și l-ar fi vrut titular pe supertarul portughez.

"Felicitări, Portugalia!

În timp ce jucătorii cântau imnul, toate camerele erau pe tine. Ce păcat că nu ne-am putut bucura de cel mai bun jucător al lumii timp de 90 de minute. Fanii nu au încetat să te ceară pe teren, să-ți strige numele.

Sper ca Dumnezeu și prietenul tău drag, Fernando, să dea mâna și să ne facă să vibrăm încă o noapte", a scris Georgina Rodriguez pe Instagram.

Portugalia a învins-o pe Elveția, scor 6-1, și s-a calificat în sferturile de finală, acolo unde lusitanii vor întâlni naționala Marocului.

Strada surpată la Slănic s-a construit peste o mină. Ciolacu: ”Ce vreţi să fac? Să ştiu unde s-au făcut drumurile peste mine?”
Prim-ministrul Marcel Ciolacu a afirmat, întrebat despre situaţia de la Slănic, Prahova, unde o stradă s-a surpat, formându-se un crater de doi metri, că a fost făcut un drum peste o mină....
Ciolacu anunță că implementarea salariului minim european va începe de la 1 iulie: ”Am dat și ordonanța”
Şeful Guvernului Marcel Ciolacu a precizat că mecanismul de implementare a salariului minim european va începe de la 1 iulie. El a amintit că, în acest sens, a fost emisă ordonanţa....