Lazio, viitoarea adversara a lui FCSB, pe val in Serie A

Duminica, 24 Decembrie 2017, ora 12:02
2084 citiri

Lazio Roma a castigat extrem de categoric ultima partida disputata in Serie A, in compania celor de la Crotone, acolo unde a fost titular un fotbalist nascut in Romania.

4-0 a fost scorul pentru laziali, care au marcat prin Lukaku, Immobile, Lulici si Felipe Anderson.

Adrian Stoian a fost titular la oaspeti, dar a fost inlocuit dupa pauza, in minutul 65.

E al treilea meci la rand fara infrangere pentru Lazio, care urca pe 5 in Italia, cu 36 de puncte la activ, la 2 lungimi de locul 4, ocupat de marea rivala de la AS Roma.

Lidera e Napoli cu 45 de puncte.

Dubla dintre FCSB si Lazio va avea loc pe 15 si 22 februarie, in 16-imile Europa League, LIVE pe Ziare.com.

Ciolacu susține reforma bugetară și regionalizarea teritorială: ”Să nu mai existe decalaje ca între Timişoara şi Bacău”
Premierul Marcel Ciolacu a declarat joi, 25 aprilie, la Timişoara, că regionalizarea teritorială şi reforma bugetară trebuie făcute, după o analiză şi un studiu exact în fiecare judeţ....
Clotilde Armand ironizează PSD-ul după ce i-a cerut demisia: "Mai stau, să vă scot din minţi că nu mai puteţi fura"
Trimisă în judecată pentru folosirea funcţiei pentru favorizarea unor persoane, Clotilde Armand, primarărița Sectorului 1 a declarat răspicat că nu va demisiona, aşa cum i-au cerut...
#Lazio victorie clara Serie A, #Lazio castiga cu Crotone Serie A, #Lazio Crotone Stoian titular , #stiri Lazio Roma