Victorie cu "forcepsul" in fata Astrei

Luni, 09 Noiembrie 2009, ora 10:52
116 citiri
CFR Cluj s-a impus la limita,1-0, in fata nou-promovatei din Ploiesti dupa un meci in care au evoluat o repriza cu un om mai putin pe teren. CFR Cluj a invins cu 1-0 pe Astra Ploiesti si se mentine in varful Ligii I. "Feroviarii" au marcat unicul gol al partidei in minutul 55, prin Dubarbier, desi erau in inferioritate, dupa eliminarea lui Nuno Claro. Liga I ia o pauza de doua saptamani, dupa care urmeaza pentru CFR un meci extrem de dificil, pe terenul echipei FC Vaslui. Fortat de suspendarile ...citește toată știrea