Fotbal - Liga Campionilor: Olympique Lyon - Steaua Bucuresti 2-0

Vineri, 07 Noiembrie 2008, ora 10:55
288 citiri
Olympique Lyon a invins pe Steaua Bucuresti cu scorul de 2-0 (1-0), miercuri seara, pe Stade Gerland, intr-un meci din etapa a patra a Ligii Campionilor la fotbal, Grupa F. Lyon s-a impus prin golurile marcate in penultimele minute ale celor doua reprize de Juninho Pernambucano (44) si Anthony Reveillere (89). Steaua a inceput destul de curajos meciul, nu a cedat mingea gazdelor si chiar a avut prima ocazie a meciului, in min. 8, cand Kapetanos a reluat mingea cu capul, dar Lloris nu a avut ...citește toată știrea