Surdu rupe norii in Moldova: 3 goluri in 8 minute

Vineri, 29 August 2014, ora 21:25
4594 citiri

Romeo Surdu, fostul atacant al Stelei si al Rapidului, rupe norii in Republica Moldova.

Fotbalistul roman a reusit sa inscrie trei goluri in numai 8 minute pentru echipa sa, Milsami Orhei, in partida disputata contra celor de la Dinamo-Auto Tiraspol.

Surdu a marcat pentru 2-0 in minutul 23m dupa ce Andronic deschisese scorul pentru Milsami, a transformat apoi un penalti in minutul 25 si si-a incheiat recitalul cu un al treilea gol in minutul 31.

Adil Rhali si Yavroski au marcat si ei in partea secunda, stabilind scorul final, Milsami - Dinamo Tiraspol 6-0.

Romeo Surdu a ajuns la cota patru goluri marcate pentru Milsami in acest sezon.

Frustrarea românilor, cu privire la admiterea cu granițele terestre în Schengen. Rațiunile care ar fi fost la baza blocajului
Aproape două treimi dintre români cred că țara noastră a îndeplinit toate criteriile pentru admiterea cu granițele terestre în Schengen. Ei sunt de părere că unele state europene...
Ciolacu susține reforma bugetară și regionalizarea teritorială: ”Să nu mai existe decalaje ca între Timişoara şi Bacău”
Premierul Marcel Ciolacu a declarat joi, 25 aprilie, la Timişoara, că regionalizarea teritorială şi reforma bugetară trebuie făcute, după o analiză şi un studiu exact în fiecare judeţ....
#Surdu gol Moldova, #Surdu gol Milsami, #Surdu Milsami Orhei , #stiri Romeo Surdu