Juniorii Victoriei Carei au pierdut la Baia Mare

Luni, 22 Iunie 2009, ora 11:10
149 citiri
* Astfel au ratat calificarea la etapa zonala Juniorii Victoriei Carei au jucat sambata la Baia Mare returul partidei cu FC din localitate, dupa ce pe teren propriu au invins cu 2-1. Se pare ca acel gol primit acasa le-a fost fatal, careienii pierzand la Baia Mare cu 2-0, si astfel au ratat calificarea la etapa zonala a C.N. de juniori A. Am jucat bine in prima repriza, ne-am creat mai multe ocazii, dar le-am ratat. In repriza secunda baimarenii ne-au prins de doua ori si au marcat. Din pacate ...citește toată știrea