FOTO - Protest in timpul meciului FC Hermannstadt - Dacia Unirea Braila. Oaspetii au refuzat sa joace

Duminica, 22 Octombrie 2017, ora 15:36
123 citiri
Momente inedite in partida de duminica de pe Municipal dintre FC Hermannstadt si Dacia Unirea Braila. Jucatorii braileni au refuzat sa joace in primul minut al meciului.
Arbitrul a fluierat startul partidei la 11:30, dar jucatorii braileni au ramas nemiscati in propria jumatate timp de un minut. Acestia au stat asezati pe doua linii, in fata careului mare si au refuzat jocul. Fotbalistii sunt nemultumiti de faptul ca autoritatile locale au promis ...citește toată știrea