CSM Slatina, victorie in minutul 87

Sambata, 05 Martie 2011, ora 00:11
205 citiri
CSM Slatina a disputat vineri primul joc oficial din acest an, invingand greu, cu 2-1, FC Ghecon Lapusata.

In ciuda temerilor oficialilor echipei gazda, vremea a fost frumoasa, iar terenul s-a prezent in conditii bune. Slatinenii au avut o prima repriza slaba, oaspetii avand inca din debut doua ocazii prin Martalogu si Rosoaga.

In minutul 13, atacantul Bogdan Aldea a obtinut o lovitura libera de pe partea dreapta, insa Mirescu a executat direct in bratele portarului advers. In decurs de ...citește toată știrea