Muresul Deva - ALRO Slatina 1-1: ALRO, punct important la Deva. Sa vina Petrolul!

Duminica, 26 Septembrie 2010, ora 23:05
221 citiri
Multi credeau ca ALRO este victima sigura in cele doua deplasari consecutive. Numai ca aluministii au avut o saptamana foarte buna. Au luat un punct la Iasi, au eliminat FC Vaslui din Cupa Romaniei, iar sambata au remizat, scor 1-1, pe terenul formatiei Muresul Deva.

ALRO a deschis scorul la Deva cu cinci minute inainte de pauza, dupa ce Visa s-a inaltat in careu si a marcat cu capul din 5 metri.

Obositi dupa cele 120 de minute si stresantele lovituri de departajare din meciul de Cupa de ...citește toată știrea