CSM Targu Jiu a pierdut meciul cu CSM Oradea

Sursa: Pandurul
Duminica, 23 Ianuarie 2022, ora 16:11
62 citiri
CSM Targu Jiu a pierdut meciul disputat in acest week-end, pe teren propriu, cu CSM CSU Oradea, scor 79-87. Totusi a fost nevoie de o repriza de prelungiri in meciul de la Targu Jiu pentru ca vicecampioana CSM Oradea sa castige meciul.

Scorul pe sferturi in partida de la Targu Jiu a fost 12-19, 21-19, 17-9, 25-28, 4-12. In fata unui public numeros si care a creat atmosfera, CSM Targu Jiu a cedat cu greu in fata unei echipe mult mai experimentate, o echipa care se lupta an de an pentru titlu in ...citește toată știrea