Energia Rovinari a pierdut decisivul din confruntarea cu Craiova

Vineri, 30 Mai 2008, ora 10:26
138 citiri
Baschetbalistii lui Laurentiu Raut au pierdut meciul cu numarul trei al confruntarii cu Universitatea Craiova, meci contand pentru stabilirea locurilor 15-16 din Divizia A. Dupa ce au egalat situatia prin victoria de la sfarsitul saptamanii trecute la Targu Jiu, Energia s-a inclinat din nou la Craiova in fata unei alte nou promovate in prima liga cu scorul de 83-70. Energia a inceput foarte bine partida si a castigat detasat primul sfert, scor 22-33 dupa primele zece minute. Chiar daca au ...citește toată știrea