Beckham a debutat la AC Milan

Miercuri, 07 Ianuarie 2009, ora 09:11
1447 citiri

Mijlocasul englez David Beckham a debutat la noua sa echipa, AC Milan, in meciul amical disputat in Dubai contra nemtilor de la Hamburg.

"Becks" a evoluat in prima repriza a partidei castigata de milanezi in urma loviturilor de la 11 metri, scor 5-4, la finalul celor 90 de minute regulamntare scorul fiind egal, 1-1.

Antrenorul italienilor, Carlo Ancelotti, a anuntat ca Beckham va debuta oficial la AC Milan in prima partida din 2009, cea cu AS Roma.

Nicușor Dan tocmai a dat cărțile pe față. De ce și-a dat demisia din USR, partidul pe care l-a creat
Nicușor Dan a dat cărțile pe față după ani buni. Primarul Bucureștiului a explicat de ce a ieșit din USR, partidul pe care l-a fondat. Ruptura dintre Nicușor Dan și USR a surprins pe...
Candidatura Dianei Şoşoacă la Primăria Capitalei a fost respinsă. „Eu nu am anunţat niciodată public că voi candida. E un ordin de la Marcel Ciolacu”
Biroul Electoral de Circumscripţie nr. 42 Municipiul Bucureşti a respins candidatura Dianei Şoşoacă, preşedintă a partidul S.O.S. România, pentru funcţia de primar general al Capitalei,...