Manchester United, umilita in derbiul cu Arsenal (Video)

Duminica, 04 Octombrie 2015, ora 19:54
2764 citiri

Arsenal Londra a trecut cu mare usurinta de Manchester United, in derbiul zilei curente de Premier League, scorul fiind unul mai mult decat surprinzator.

3-0 a fost pentru baietii lui Wenger, care au marcat toate golurile intr-un rastimp de 20 de minute, in minutele 6, 7 si 19.

Alexis Sanchez a marcat o dubla, a treia reusita fiind semnata de Mesut Ozil.

Cu aceasta victorie, Arsenal egaleaza United pe 2 cu 16 puncte, cele doua fiind la doua puncte in spatele lui Manchester City.

Vicepreședintele Autorității Naționale de Reglementare în Domeniul Energiei (ANRE) Marian Neacșu a fost numit de către PSD, partid din care a făcut parte timp de 20 de ani, în postul de...
Premierul Nicolae Ciucă a adus la Palatul Victoria doi foști consilieri de la Ministerul Apărării
Doi consilieri de stat au fost numiţi joi, 2 decembrie, în Cancelaria premierului Nicolae Ciucă. Este vorba despre Gheorghiţă Agafiţei și Daniel Anghel. Deciziile privind numirea celor...