Miercuri, 17 Septembrie 2008, ora 09:52
2310 citiri

Antrenorul Romei, Luciano Spaletti, a declarat ca CFR a fost mai buna, dar si mai norocoasa. Tehnicianul i-a acuzat voalat pe Riise si Baptista, despre care a spus ca nu au reusit mare lucru.

"Trebuie sa ne regasim. Am fost dezordonati, iar clujenii buni, dar si norocosi. Nu avem consistenta. Riise si Baptista nu au reusit mare lucru", a spus Spaletti.

CFR Cluj a invins pe AS Roma in Liga Campionilor, chiar pe Stadio Olimpico. Victoria romanilor a fost adusa de cele doua goluri marcate de Culio.

Victorie în prelungiri pentru AS Roma în meciul care s-a jucat în două zile diferite
Echipa italiană AS Roma a învins joi seara, în deplasare, scor 2-1, formaţia Udinese, într-un meci din etapa a 32-a a Serie A, joc întrerupt la 14 aprilie. Fabio Cannavaro a debutat pe...
Traian Băsescu, despre actuala clasă politică: ”Comparaţi-l pe Ciolacu, ca şi calibru, cu Năstase, pe nea Nicu, cu Stolojan sau Crin Antonescu”
Fostul preşedinte Traian Băsescu afirmă că liderii celor două mari partide din România, Marcel Ciolacu şi Nicolae Ciucă, nu se pot compara ”ca şi calibru” cu unii dintre predecesorii...