Miercuri, 17 Septembrie 2008, ora 09:52
2310 citiri

Antrenorul Romei, Luciano Spaletti, a declarat ca CFR a fost mai buna, dar si mai norocoasa. Tehnicianul i-a acuzat voalat pe Riise si Baptista, despre care a spus ca nu au reusit mare lucru.

"Trebuie sa ne regasim. Am fost dezordonati, iar clujenii buni, dar si norocosi. Nu avem consistenta. Riise si Baptista nu au reusit mare lucru", a spus Spaletti.

CFR Cluj a invins pe AS Roma in Liga Campionilor, chiar pe Stadio Olimpico. Victoria romanilor a fost adusa de cele doua goluri marcate de Culio.

”Sextape” la una dintre cele mai mari echipe din Italia. Un jucător minor e implicat și cum a fost pedepsită angajata
Tribunalul Federaţiei Italiene de Fotbal (FIGC) a deschis o anchetă, vineri, după ce un jucător care evoluează la echipa Under 19 a AS Roma a difuzat o înregistrare video intimă cu o...
Europa League: Liverpool nu a avut milă de Sparta. Care sunt cele opt echipe calificate în sferturi
Echipa engleză FC Liverpool a învins joi seara, pe teren propriu, scor 6-1, formaţia cehă Sparta Praga, administrându-i un usturător 11-2 la general. Cormoranii s-au calificat în sferturi....