FC Botosani a castigat 'la mustata'

Sursa: Evenimentul de Botosani
Sambata, 28 Mai 2011, ora 14:20
133 citiri
Echipa locala s-a deplasat la Bucuresti unde a intalnit Steaua II. Chiar daca au fost condusi inca din minutul 7, jucatorii echipei FC Botosani au reusit sa dea golul de departajare chiar in minutul 90, meciul inchindu-se cu sorul de 1-2.

Echipa antrenata de Leo Strizu a reusit chiar din minutul 7 sa marcheze in poarta aparata de Prisaca. In aceste conditii, FC Botosani a trecut la atac dar fara sa se finalizeze cu vreun gol pana la pauza. In repriza a doua, echipa botosaneana a pornit in ...