FC Brasov - U Cluj 1-0 . Un croat de la Cluj l-a salvat pe Lokica! Buga, anuntat oficial ca a fost concediat!

Vineri, 13 Martie 2015, ora 22:37
61 citiri
FC Brasov a obtinut prima victorie din 2015: 1-0 cu Universitatea Cluj. Golul victoriei a fost de fapt un autogol al fundasului croat, Dino Skvorc in minutul 74. Clujenii au avut prima mare ocazie a meciului prin Castillion, care a ramas singur cu Iacob, dar sutul atacantului olandez a fost respins incredibil de portarul brasovean (29). Florin Iacob si-a mai salvat inca odata echipa la sutul nastrasnic al lui Lungu din afara careului (54). Au urmat 20 de minute in care brasovenii au indraznit ...citește toată știrea