Cristiano Bergodi, nemultumit de jocul elevilor sai: "Au fost mai multe contraatacuri in acest meci decat in 4-5 luni de cand sunt aici"

Vineri, 04 Martie 2022, ora 23:30
49 citiri
Articol de GSP - Publicat vineri, 04 martie 2022, 22:15 / Actualizat vineri, 04 martie 2022 23:07

Sepsi Sf. Gheorghe a invins-o pe FCU Craiova, scor 2-1,in ultima etapa a sezonului regulat. Cristiano Bergodi, antrenorul covasnenilor, a analizat prestatia echipei sale.

Bergodi s-a declarat nemultumit de jocul elevilor sai din prima repriza, unde FCU Craiova a controlat jocul pana in minutul 39, cand covasnenii au egalat.