Dica a anuntat primul jucator care va pleca in vara: "A vorbit cu patronul" + Discutia dintre Gnohere si Budescu

Luni, 16 Aprilie 2018, ora 22:51
24 citiri
Nicolae Dica s-a aratat multumit de jocul echipei sale dupa victoria de la Astra, scor 3-0, si a dezvaluit discutia dintre Constantin Budescu si Harlem Gnohere la primul gol al partidei.

Cei doi jucatori au vorbit inaintea penalty-ului din minutul 27, iar romanul l-a lasat pe atacantul francez sa transforme lovitura de pedeapsa.

"Am dominat meciul, n-am primit nici gol. Sunt multumit de atitudinea baietilor. Budescu avea un cartonas galben, de aceea l-am scos la pauza. Am vazut ca existau ...citește toată știrea