Doua remize spectaculoase in sferturile Ligii Campionilor (Video)

Miercuri, 08 Aprilie 2009, ora 08:12
1440 citiri

Marti s-au disputat primele doua partide contand pentru mansa tur a sferturilor de finala a Ligii Campionilor.

In primul meci al serii, Villarreal si Arsenal Londra au incheiat la egalitate, scor 1-1, calificarea ramanand deschisa pentru partida retur din Anglia. Cea de-a doua partida a consemnat tot un rezultat de egalitate, FC Porto reusind o remiza surprinzatoare pe Old Trafford, scor 2-2.

Partidele retur vor avea loc pe 15 aprilie.

Ziare.com va invita sa urmariti rezumatele celor doua intalniri disputate marti:

Villarreal CF - Arsenal Londra 1-1

Manchester United - FC Porto 2-2

O arbitră din România la semifinala Ligii Campionilor, cu Ovidiu Hațegan în camera VAR
O brigadă din România va conduce returul uneia dintre semifinalele UEFA Women’s Champions League, informează FRF. Iuliana Demetrescu se va afla la centru la partida Chelsea – Barcelona,...
Dan Barna acuză: Ciolacu, Ciucă și Iohannis vor "să le spună românilor că nu mai au speranţă"
Alianţa Dreapta Unită şi-a lansat vineri, 26 aprilie la Buzău, candidaţii pentru alegerile locale, vicepreşedintele USR Dan Barna formulând cu acest prilej o serie de critici la adresa...
#Liga Campionilor, #meciuri interesante, #sferturi de finala , #Liga Campionilor